Компанія СНП-сервіс здійснює весь спектр послуг з виготовлення та монтажу металоконструкцій згідно з кресленнями замовника. Монтаж металоконструкцій – швидкий, економний та практичний вид будівництва. Споруди, зварені з металу, за довговічністю не поступаються об'єктам із звичайних будматеріалів, а витрати на виробництво металевих конструкцій у кілька разів нижчі від вартості будівництва за іншими технологіями.

Наша компанія виготовляє металоконструкції у себе чи на місці у замовника. Якщо у вас є лише схематичне креслення споруди, цього достатньо для початку робіт. Перевага нашої компанії – виготовлення металоконструкцій різного ступеня складності на власних виробничих потужностях. Ми маємо все необхідне обладнання (токарно-фрезерні роботи, зварювання, згинання, фарбування), яке дозволяє виробляти металоконструкції широкого асортименту та високої якості. Це дає можливість контролювати кожен етап виробничого процесу, щоб клієнти були впевнені як готові металеві конструкції.

Монтаж металоконструкцій виконується у кілька етапів: • Транспортування матеріалів • Підготовчі роботи (складання, монтаж додаткового оснащення за потреби) • Монтажні роботи Вартість виготовлення та монтажу металоконструкції Київ залежить від багатьох параметрів: 1. Призначення та виду конструкції з металу. 2. Габаритів виробу. 3. Індивідуальні вимоги до процесу виробництва. Тому точну ціну на виготовлення металоконструкцій потрібно дізнаватись у наших менеджерів. Наша гнучка цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта – запорука вашого успіху.

mobilis in mobale